apie mus

UAB “Buiteka LT” įmonės specializacija – biologinių beregentinių nuotekų valymo įrenginių gamyba, projektavimas, montavimas. Šioje srityje įmonė yra sukaupusi didžiulę patirtį, kurį leidžia sėkmingai tobulinti savo gaminius, bei padėti klientams rasti geriausius spendimus susijusius su nuotekų valymo įrenginių įrengimu.

Žmogaus ryšys su gamta yra labai svarbus šių dienų pasaulyje, todėl dabartiniu metu vis didesnis dėmesys yra skiriamas gamtos apsaugai, džiaugiamės, kad galime prie to prisidėti ir mes gamindami biologinius beregentinius nuotekų valymo įrenginius, kurie yra draugiški gamtai ir žmogui.

Vertybės
Profesionalumas ir kokybė Siekdami išlaikyti patikimos ir profesionaliai dirbančios bendrovės vardą, ypatingą dėmesį skiriame gaminių kontrolei. Naudojame tik kokybiškas medžiagas bei pažangias technologijas. Analizuojame, kaip veiklos rezultatai atitinka užsakovo poreikius ir operatyviai priimame reikiamus sprendimus.

Atsakingumas
Prisiimame visišką atsakomybę už savo gaminius, sąžiningai ir sutartu laiku vykdome pažadus ir įsipareigojimus visoms suinteresuotoms šalims.

Sąžininga konkurencija
Tai viena iš svarbiausių bendrovės vertybių. Vadovaujamės tik sąžiningomis žaidimo taisyklėmis ir kitomis konkurencijos ir etikos normomis. Konkurentus stengiamės pranokti nepriekaištinga darbų kokybe.

icon icon

UAB "Buiteka LT" projektuoja,
gamina, montuoja:

Buitinių nuotekų valymo įrenginius
Siurblines
Smėlio gaudykles
Naftos gaudykles
Vandens rezervuarus
Riebalų atskirtuvus
Infiltracinius šulinius
Nuotekų kaupimo ir kitas talpas

Kodėl mes?

icon
Kokybės garantija

Nuotekų valymo įrenginiai atitinka aplinkosaugos reikalavimus. Įmonė garantuoja kiekvieno pagaminto ir sumontuoto valymo įrenginio bedefektinę kokybę.

icon
Kvalifikuoti specialistai

Įmonėje dirba kvalifikuoti ir didelę patirtį turintys specialistai, kurie padeda užsakovui rasti optimalų sprendimą, pasirenkant buitinių nuotekų valymo įrenginio tipą, konsultuoja įrenginių eksploatavimo klausimais.

icon
Daugiau kaip
15 metų patirtis rinkoje

Įmonėje sukaupta didelė patirtis buitinių nuotekų valymo įrenginių gamyboje. Įmonė nuolat tobulina nuotekų valymo proceso technologijas ir diegia naujus sprendimus.

Užklausos forma